Parėmė nuo gaisro nukentėjusią šeimą

Džestina BORODINAITĖ – 16:31 Vasario 13d. 2018

Labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ vykdomo projekto „Gerumo spinduliai“ komanda pagalbos ranką šį kartą tiesia Krakėse gyvenančiai šeimai, nukentėjusiai nuo gaisro, kuri, galima sakyti, savo gyvenimą pradeda iš naujo. Prie paramos nuo gaisro nukentėjusiai šeimai nedelsiant prisidėjo ir visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas Arūnas Kacevičius.

„Visada maloniau duoti negu gauti ar prašyti. Ir kai sužinojome, kad žmonėms atsitiko didžiulė nelaimė – sudegė butas su jame buvusiais baldais ir įranga, o kas blogiausia, kad liko nemaža paskola bankui, net nekilo abejonių, kad jiems reikia padėti ir bent kažkokias minimalias gyvenimo sąlygas sudaryti“, – sako A. Kacevičius.

Būtiniausiai daiktais jau pasirūpinta

Iki šiol turėjusi būtiniausius daiktus, tvarkingoje aplinkoje gyvenusi krakiškių šeima nebeturi nieko.

Visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narė bei labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ projektų vadovė Vitalija Surgautienė nedelsdama pradėjo telkti geradarius siekdama minėtai šeimai suteikti reikalingą pagalbą.

Netrukus krakiškiams buvo parūpinta geros būklės lova, kompiuterinis staliukas ir kitokių kraštiečių suaukotų daiktų: rūbų, patalynės. Geradariai, linkėdami šeimai kuo geriausios kloties atsitiesiant po ją ištikusios bėdos, šalia dovanojamų daiktų pridėjo ir bažnyčioje šventintos Agotos duonos, kuri tarsi simbolis, apsaugantis namus nuo ugnies liepsnų. Krakių seniūnijos seniūno Jono Dalboko dėka (jis skyrė transportą) visa parama jau atgabenta šeimai.

Už piniginę paramą – plytelės

Pačios I. Petrauskaitės pasirinktos plytelės virtuvės ir vonios sienoms, grindims buvo nupirktos už geradarių surinktą piniginę paramą. Kėdainių krašto kredito unija tam skyrė 300 eurų paramą, Arūnas Kacevičius iš asmeninių lėšų skyrė dar 100 eurų.

„Dažnai prisidedame prie įvairių projektų, todėl sužinoję apie šios šeimos problemą net nesuabejojome, jog ir šį kartą reikia pagalbą suteikti. Manau, jog mūsų uždirbti pinigai turėtų be jokios abejonės grįžti į bendruomenes“, – pabrėžia Kėdainių krašto kredito unijos vadovas Egidijus Žaltauskas.

Plytelių išsirinkti atvykusiai mamai labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ savanorė Aušrelė Kaminskienė dovanojo taip reikalingus žieminius batus ir ragina visus geros valios žmones nestokoti šilumos ir atjautos bei kiek galima prisidėti prie sunkiau gyvenančių žmonių parėmimo.


2018 gruodžio 14 | Kviečiame į Kūčių popietę

    ... [plačiau]
    ... [plačiau]

2018 gruodžio 12 | Gera žinia, kuri labai aktuali jaunimui

Gera žinia, kuri labai aktuali jaunimui   Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija patvirtino 2019 m. stojimo į aukštąsias mokyklas tvarką su papildoma 0,25 balo dalimi už Jaunimo savanoriškos tarnybos (JST) arba Europos savanorių tarnybos (EST) veiklą. 2018 m. lapkričio 29 d. ŠMM ministro įsakymu ... [plačiau]
Gera žinia, kuri labai aktuali jaunimui   Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministe... [plačiau]

2018 lapkričio 22 | Šventinis vakaras rajono senjorams